Firma HERZ.

Autoryzowany dystrybutor produktów firmy NICE. Ponad 10 lat na rynku. Doświadczenie i solidność.

Firma PPHU HERZ powstała w 2003 roku w wyniku współpracy dwóch firm rodzinnych:
Roboty Ogólnobudowlane Ślusarstwo (rok powstania 1989 rok) i firmy HERC Automatyka do bram Domofony (rok powstania 1999 roku).

Firma obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram, prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną.

Proponujemy także usługi w zakresie różnych prac ślusarskich i remontowo-budowlanych np. kraty okienne, balustrady, remonty i przeróbki bram itp.
 

 

Producent NICE:

 
Nice to silna, międzynarodowa grupa, na którą składa się dziś 20 oddziałów na całym świecie. Produkty Nice dostępne są w ponad 100 krajach, a ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem profesjonalnej sieci sprzedaży (produkty marki Nice) oraz sieci handlowych segmentu DIY (marki Mhouse i Moovo).
Od 2010 roku spółka sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych. Odbywa się to głównie poprzez strategiczne akwizycje spółek, dzięki którym Nice nie tylko umacnia swoją pozycje na nowych obszarach geograficznych, lecz także wzbogaca swoją ofertę produktową oferując klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki domowej. Dziś grupa Nice swym zasięgiem obejmuje całą wschodnią i zachodnią Europę, a także takie rynki jak Chiny, Stany Zjednoczone, Amerykę Południową, Bliski Wschód i Afrykę.