FAAC

FAAC - zautomatyzowane systemy bram garażowych uchylanych i rolowanych, siłowniki do drzwi rozwiernych

FAAC

Podkategorie

 • Rolowane

  FAAC - Napędy do bram i krat rolowanych z konpensacją sprężynową

  Silniki do rolet automatycznych przeznaczone do automatyzacji rolet magazynowych zgodnie z wymogami bezpieczeństwa przed upadkiem (EN 13241-1) z wyłącznikami krańcowymi z samouczącym się ustawieniem. Te systemy automatyki mogą być instalowane na roletach automatycznych o wadze od 170kg do 360kg.

 • Uchylne

  FAAC - Napędy do garażowych bram uchylnych

  Systemy automatyki do bram uchylnych można dostosować do wszystkich wymagań dotyczących otwierania garaży. Dzięki technice FAAC, bramy garażowe można przekształcić w systemy bram uchylnych, oferujące bardzo niskie zużycie energii i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

 • Segmentowe

  FAAC - Napędy do bram segmentowych

  Zaprojektowane przez FAAC systemy automatyki do bram segmentowych oferują szybkie i bezpieczne otwieranie. Automatyczne bramy segmentowe są idealne do intensywnego użytkowania, typowego dla zastosowań mieszkaniowych i mieszkaniowych.

 • Garażowe

  FAAC - napęd do bram garażowych 

  Różne typy bram garażowych, które istnieją, mogą być łatwo zautomatyzowane przez FAAC. Różne systemy automatyczne do bram garażowych zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i oszczędności energii.

 • Drzwi składane -...

  FAAC - Napędy do drzwi składanych

  Gdy dużym bramom przemysłowym towarzyszą małe lub wąskie obszary dostępu, problem ten można rozwiązać, instalując drzwi harmonijkowe, które otwierają się po złożeniu po jednej lub obu stronach drzwi, zgodnie z wymaganiami. Systemy automatyki składanych bram przemysłowych zajmują minimalną przestrzeń, zarządzając wszystkimi potencjalnymi problemami bez zaniedbywania kwestii środowiskowych, z systemem elektronicznym, który może zmaksymalizować zużycie energii.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry